امروز پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹
 • sheralbusiness.com
  مرکز دائم صادرات و سرمایه گذاری

تبدیل نمایشگاه دائم صادارت به بزرگترین پایانه فرصت های صادراتی کشور

تبدیل نمایشگاه دائم صادارت به بزرگترین پایانه فرصت های صادراتی کشور

5,0 rating based on 1,234 ratings
مدیر نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران با رئیس سازمان توسعه تجارت ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیر نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران با رئیس سازمان توسعه تجارت ایران دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری-تحلیلی ایران مراسم نیوز، دکتر محمدرضا مودودی، رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در نشستی که امروز چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه در محل سازمان توسعه تجارت ایران انجام شد، عنوان کرد: ایجاد نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران یک ضرورت و اقدام ملی است و می‌توان این مرکز را به یک پایانه فرصتهای صادراتی بزرگ در کشور تبدیل کرد.
وی ادامه داد: این امر را می‌توان از طریق الگوی صادراتی صحیح و مدنظر انجام داد. در صورت موفقیت، تجار خارجی که وارد کشور میشوند، میتوانند تمام فعالیت‌های صادراتی خود را در این مکان انجام دهند.

مودودی افزود: همچنین پروژه ای که ما اکنون در سازمان توسعه تجارت دنبال می­کنیم راه‌اندازی مدرسه صادرات است که از این منظر نیز می‌توان همکاری‌های خوبی با نمایشگاه دائم صادرات داشته باشیم به گونه‌ای که در این مدرسه افراد با اصول بین‌­المللی شدن آشنا شوند.

دکتر علیرضا شیرمحمدی مدیر نمایشگاه صادرات و فرصت‌های سرمایه­‌گذاری ایران نیز در این جلسه عنوان کرد: مهمترین چالش ما در حوزه صادرات معرفی است. ما در همین راستا مطالعاتی در بازارهای همسایه انجام داده ایم و به همین علت نمایشگاه دائم صادرات و فرصت های سرمایه گذاری ایران را ایجاد کرده‌ایم و در واقع اولین پارک علم و فناوری خصوصی کشور هستیم.

وی تاکید کرد: اهداف ما بلندمدت و ملی است و تمام تلاشمان را کرده‌ایم که هئیت‌های خارجی که وارد کشور می‌شوند ظرف مدت کوتاهی از تمام ظرفیت‌های موجود در کشور آگاهی یابند.
همچنین سید حجت هاشمی یرکی مدیر روابط عمومی و بازاریابی نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه گذاری ایران نیز بر هم افزایی دولت بالاخص سازمان توسعه تجارت ایران با بخش خصوصی تاکید کرد و گفت این نمایشگاه ظرفیتهای موثری برای تولید کنندگان و نمایش محصولات ایرانی در سال رونق تولید است. 

یک دیدگاه ارسال شده!

 • محمدی گفت:

  ۷۰۰ هزار سایت وردپرسی هک شدند
  خطر حمله به سایت های وردپرسی
  اطلاعیه :
  به اطلاع کلیه دارندگان سایت های وردپرسی می رساند
  هرچه سریعتر نسبت به امن کردن وردپرس خود اقدام نمایند تا دچار آسیب نشوند

  جهت اطلاع بیشتر و نحوه ایمن سازی به لینک زیر مراجعه نمایید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  طراحی سایت