امروز یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • sheralbusiness.com
    مرکز دائم صادرات و سرمایه گذاری

کارگاه‌های آموزشی صادرات و سرمایه‌گذاری خارجی/ توانمندسازی تولیدکنندگان

کارگاه‌های آموزشی صادرات و سرمایه‌گذاری خارجی/ توانمندسازی تولیدکنندگان

5,0 rating based on 1,234 ratings

نمایشگاه دائم صادرات و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود هر ۱۵ روز یکبار کارگاه‌های آموزشی رایگان با هدف توانمندسازی تولیدکنندگان برگزار می‌کند.

نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه‌گذاری ایران خود را متعهد می داند در مسیر کمک به توسعه صادرات گام‌ بردارد از این رو یکی از مواردی که می‌تواند به این امر بسیار کمک کننده باشد آموزش تولیدکنندگان داخلی است. زیرا بسیاری از تولیدکنندگان کشور با وجود محصولات خوبی که تولید می‌کنند دانش صادراتی ندارند و این مساله موجب می‌شود نتوانند در بازارهای جهانی حضور داشته باشند.

پانزده کشور همسایه ایران با حجم واردات ۱۳۰۰ میلیارد دلار در سال بزرگترین بازار وارداتی جهان است. در کارگاه‎‌های آموزشی صادرات و سرمایه‌گذاری ایران تولیدکنندگان آموزش می‌بینند که چگونه محصولات خود را به چنین بازاری صادر کنند.

گفتنی است این کارگاه‌ها با موضوعات مختلف و با سخنرانی دکتر علیرضا شیرمحمدی موسس نمایشگاه دائم صادرات و سرمایه‌گذاری ایران با تجربه ای بیست ساله در حوزه صادرات، برگزار می‌شود. تمامی تولیدکنندگان، فعالان اقتصادی و کارآفرینان از سراسر کشور می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت