ارزیابی ظرفیت‌های تجاری در کشورهای حوزه بالکان

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

علیرضا پیمان‌پاک، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با حسین سادات میدانی، سفیر ایران در رومانی، ظرفیت‌های تجاری موجود در کشورهای حوزه بالکان و به ویژه رومانی را مورد ارزیابی قرار داد.

علیرضا پیمان‌پاک، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با حسین سادات میدانی، سفیر ایران در رومانی، ظرفیت‌های تجاری موجود در کشورهای حوزه بالکان و به ویژه  رومانی را مورد ارزیابی قرار داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این نشست ضمن بررسی ظرفیت‌ها و فرصت‌های بندری و تجاری بین دو کشور، در خصوص فناوری اطلاعات و پزشکی نیز تبادل نظر شد.
همچنین در مورد دیگر زمینه‌های همکاری میان ایران و رومانی در حوزه‌های محصولات پلیمری، مصالح ساختمانی نظیر شیشه، کاشی و سرامیک، صنایع پایین‌دستی نفت، پالایش و پتروشیمی، صنایع کشاورزی و مواد غذایی و محصولات و ماشین‌آلات نیز گفتگو شد.
یادآور می‌شود، تجارت بین ایران و رومانی طی سال‌های اخیر غالبا در حوزه‌های انواع سوخت‌ها و روغن‌های معدنی، پارافین، محصولات پلیمری، محصولات کشاورزی، غلات، خشکبار، میوه‌ها و مصالح ساختمانی بوده است.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!