استفاده از نرخ صفر مالیاتی و استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان سال۹۷

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، تصویب و ابلاغ مصوبات هفتمین جلسه کمیته ماده ۲مصوبات چهاردهمین جلسه شورایعالی هماهنگی اقتصادی را گامی موثر در تسریع و تسهیل ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان ارزیابی کرد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، تصویب و ابلاغ مصوبات هفتمین جلسه کمیته ماده ۲مصوبات چهاردهمین جلسه شورایعالی هماهنگی اقتصادی را گامی موثر در تسریع و تسهیل ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم اظهار داشت: کمیته ماده ۲ مصوبات چهاردهمین جلسه شورایعالی هماهنگی اقتصادی در هفتمین جلسه خود نسبت به تصویب و ابلاغ پیشنهادات کمیته اقدام ارزی اقدام کرد که بر این اساس، صادرکنندگان قادر خواهند بود تعهدات ارزی خود را ایفا کنند.
رئیس کمیته اقدام ارزی، ضمن تشریح مصوبات کمیته ماده ۲، مهمترین مصوبه کمیته مذکور را استفاده از نرخ صفر مالیاتی و استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرکنندگان سال۹۷ دانست.
وی افزود: بر اساس این مصوبه، صادرکنندگان سال ۹۷که نسبت به ایفای تعهدات ارزی صادرات خود در بازه زمانی ۳۰د‌ی‌ماه ۱۳۹۸تا ۳۰آبان‌ماه ۱۳۹۹اقدام کرده‌اند، به نسبت تعهدات ارزی ایفا شده تا پایان بازه زمانی یاد شده، مشمول نرخ صفر مالیاتی و استرداد مالیات بر ارزش افزوده خواهند بود.
زادبوم در پایان اعلام کرد: با ابلاغ مصوبات فوق‌الذکر توسط کمیته اقدام ارزی، دستگاه‌های متولی موظف به اجرای مصوبات مذکور خواهند بود.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!