اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری و تسهیل مبادلات بانکی ایران و ازبکستان/ برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک در اسفندماه/ ضرورت تشکیل کمیته‌های دوجانبه حمل و نقل

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از سفر هیات ازبکستانی به سرپرستی رحیم اف، معاون وزیر سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی این کشور خبر داد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از سفر هیات ازبکستانی به سرپرستی رحیم اف، معاون وزیر سرمایه‌گذاری و تجارت خارجی این کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، علیرضا پیمان پاک اظهار داشت: بر اساس ملاقات صورت گرفته با معاون وزیر تجارت و سرمایه‌گذاری ازبکستان به موضوعاتی از جمله اهمیت افزایش تبادلات تجاری فی‌مابین با توجه به پتانسیل‌های دو کشور- برگزاری چهاردهمین اجلاس کمیسیون مشترک در اسفندماه- حمایت از تجار و آشنایی آنان با ظرفیت‌های ایران و ازبکستان- برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی دو کشور – اعزام و پذیرش هیات‌های تجاری و نیز تسهیل مبادلات بانکی دو کشور و استفاده از مکانیزم تهاتر تاکید شد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در ادامه افزود: با توجه به اهمیت توسعه روابط حمل و نقلی دو کشور به مواردی همچون ضرورت تشکیل کمیته‌های دو جانبه حمل و نقل- استفاده از ظرفیت بندر چابهار و توسعه همکاری راه‌آهن و تقویت مسیرهای جاده‌ای اشاره شد.

پیمان‌پاک همچنین اعلام داشت: با توجه به در پیش بودن برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک آتی فی‌مابین دو کشور در سال جاری دو طرف آمادگی خود را جهت نهایی‌سازی اسناد و نیز تشکیل کمیته‌های مشترک در حوزه‌های مهم پیش از اجلاس آتی اعلام کردند.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در پایان افزود: هیات مذکور در ملاقات‌های اخیر با مسئولان مربوطه در سازمان بنادر و دریانوردی، گمرک و راه‌آهن ایران توافقات خوبی در حوزه‌های همکاری‌های فی‌مابین از جمله توسعه فعالیت‌ها در بندر چابهار، تقویت روابط گمرکی و … داشتند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!