ایجاد درآمد ارزی برای یک فروشگاه آنلاین !

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

علیرضاشیرمحمدی فرد - منتور صادرات

چگونه می توانید برای فروشگاه آنلاین خود با صادرات درآمد ارزی ایجاد کنید؟

امروز تعداد زیادی از فروشگاه های آنلاین در کشور راه اندازی شده اند، برخی از آنها بزرگ و برخی کوچک و متوسط هستند، مهمترین چالش این فروشگاه ها بازار است و اگر بتوانند به بازار بزرگ تری دسترسی داشته باشند، قطعا می توانند فروش خود را به اعداد بالاتر ارتقاء دهند.

فروشگاه هایی مانند صنایع دستی، اسباب بازی، محصولات خشکبار و کیف و کفش و … نمونه هایی از این فروشگاه ها هستند که در حال رقابت برای دست یابی به بازارهای بزرگ هستند. در این میان فروشگاه های آنلاین بزرگ هم وجود دارند که به دنبال ارتقاء سهم خود در بازار و ناچار به رقابت هستند.

 

این در حالی است که اگر این فروشگاه ها به بازار بزرگتری مانند کشورهای همسایه دسترسی داشته باشند، خواهند توانست فروش خود را به چندین برابر افزایش دهند. 15 کشور همسایه ایران با بزرگی بیش از 1میلیارد و 300 میلیون نفر در حقیقت 20 برابر بزرگتر از بازار ایران هستند. البته دسترسی فروشگاه های آنلاین به این کشورها نیازمند مهارت است.

چه چالش هایی برای دسترسی به این بازار بزرگ وجود دارد؟

فروشگاه های آنلاین دو چالش مهم در دسترسی به این بازارها دارند:

اول: موضوع پرداخت

دوم: موضوع لجستیک

جالب است بدانیم که برای دو چالش فوق راه حل وجود دارد و تنها روشی که می تواند این دو چالش بزرگ را پشت سر قراردهد، فراگیری مهارت در صادرات است، در تعدادی از کشورهای همسایه با توجه به توافق نامه های تجاری و همچنین توافق نامه های پولی و بانکی این دو چالش بر طرف شده است و در صورتی که استراتژی صحیحی برای ورود به این بازارها انتخاب شوند، خواهند توانست سهم مناسبی از بازار آنلاین این کشورها در اختیار بگیرند.

در دوره مدیریت جامع صادرات این موارد در قالب دوره کاربردی صادرات به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

در دوره مدیریت جامع صادرات همراه با یک جلسه کوچینگ اختصاصی این موارد به درستی آموزش داده می شود، تاکنون و در 5 سال گذشته بیش از 800 نفر در این دوره ها شرکت کرده و توانسته اند، دانش خود را در صادرات ارتقاء دهند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!