با حضور وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران صورت گرفت؛ تقدیر از خدمات سفیر بلاروس در زمینه توسعه روابط دو جانبه/ رفع مسائل و مشکلات شرکت‌های ایرانی و بلاروسی

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

طی نشستی با حضور وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از خدمات سفیر جمهوری بلاروس در تهران قدردانی شد.

طی نشستی با حضور وزیر صمت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از خدمات سفیر جمهوری بلاروس در تهران قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در نشست پایان ماموریت یوری لازارچیک، سفیر جمهوری بلاروس در تهران، علیرضا رزم حسینی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از خدمات وی در زمینه توسعه روابط دو جانبه ایران و بلاروس در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی تقدیر کرد.
همچنین، حمید زادبوم، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران نیز با اشاره به  فرصت‌های موجود در توسعه همکاری‌های دو کشور گفت: ظرفیت همکاری در زمینه‌هایی همچون صنایع ماشین‌سازی، خودروسازی، صنایع غذایی، صنایع فلزی، صنایع لوازم خانگی و کشت فراسرزمینی برای تامین نیازهای دو کشور وجود دارد و باید در پی تقویت آن بود.
در ادامه این نشست،  یوری لازارچیک، سفیر بلاروس اظهار داشت: به رغم مشکلات پیش آمده در اثر تحریم ظالمانه علیه ایران  و همچنین شیوع ویروس کرونا، دو کشور گام‌های مثبتی در جهت توسعه روابط  برداشته‌اند و با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران و وزارت صنایع بلاروس پنج کارگروه تخصصی در حوزه تجارت و صنعت، کشاورزی، زمین‌شناسی، همکاری اتاق‌های بازرگانی و سرمایه‌گذاری بین سازمان‌های تخصصی ذی‌ربط دو طرف برگزار و متون پیشنهادی ارائه و نهایی شد.
وی با اشاره به آماده بودن بستر برگزاری پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور افزود: قرار بود نشست کمیسیون مشترک سال گذشته برگزار شود ولی به سبب اوج‌گیری مجدد همه‌گیری کرونا به تعویق افتاد و امیدواریم در پاییز امسال شاهد برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور باشیم.
خاطرنشان می‌سازد، در این نشست ضمن تاکید بر رفع مسائل و مشکلات شرکت‌های ایرانی و بلاروسی، طرفین حمایت خود را از پیشرفت دور جدید مذاکرات مربوط به موافقتنامه تجارت ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا به عنوان فرصتی  که مزیت رقابتی برای صادرکنندگان ایرانی و تجار بلاروسی نسبت به سایر رقبا فراهم می‌کند، اعلام کردند.
گفتنی است، در این نشست، علیرضا سیحون، دبیر میز بلاروس و دنیس ازدروف، رایزن بازرگانی بلاروس نیز حضور داشتند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!