بررسی ظرفیت‌های ایران در توسعه صادرات به نیجریه/ رشد ۸ درصدی صادرات ایران به نیجریه در شش ماهه سال جاری

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر ایران در نیجریه ضمن بررسی آخرین وضعیت روابط تجاری دو کشور بر ضرورت افزایش تلاش‌ها و برنامه‌ریزی جهت توسعه صادرات به نیجریه در شرایط جدید بین‌المللی پسا کرونا تاکید کرد.

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر ایران در نیجریه ضمن بررسی آخرین وضعیت روابط تجاری دو کشور بر ضرورت افزایش تلاش‌ها و برنامه‌ریزی جهت توسعه صادرات به نیجریه در شرایط جدید بین‌المللی پسا کرونا تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن، در این نشست ضمن قدردانی از زحمات سفارت ایران در نیجریه در خصوص تسهیل تجارت با نیجریه، آمادگی سازمان توسعه تجارت ایران را در زمینه تبادل هیات‌های تجاری، همکاری‌های نمایشگاهی و برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور و برقراری ارتباط بخش خصوصی با سفارت ایران در نیجریه اعلام  کرد.
در ادامه،  محمد علی بک، سفیر ا‌یران در نیجریه نیز با ابراز خرسندی از روند رو به رشد صادرات از ایران به نیجریه خواستار همکاری بیشتر سازمان توسعه تجارت ایران برای هدایت و تشویق  بخش خصوصی کشورمان به استفاده از ظرفیت‌های بازار بزرگ و با جمعیت ۲۲۰ میلیونی و اکثریت مسلمان نیجریه در غرب آفریقا شد.
خاطر نشان می‌شود، صادرات ایران به نیجریه در ۶ ماهه نخست سال جاری حدود ۴۴ میلیون دلار بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده رشد ۸ برابری است. از مجموع این میزان صادرات، اوره مهمترین محصول صادراتی ایران به نیجریه بوده و پس از آن نیز تایر و خمیرهای غذایی، بیسکوییت و سرنگ‌های تزریق انسانی از کالاهای مهم صادراتی ایران به نیجریه به شمار می‌روند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!