بررسی ظرفیت‌های همکاری ایران و بلژیک

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت در ملاقات با جیان مارکو ریتزو، سفیر جدید بلژیک در ایران، با بررسی ظرفیت‌های همکاری دو کشور بر توسعه همکاری‌ها تاکید کرد.

معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت در ملاقات با جیان مارکو ریتزو، سفیر جدید بلژیک در ایران، با بررسی ظرفیت‌های همکاری دو کشور بر توسعه همکاری‌ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این نشست علیرضا پیمان‌‎پاک با اشاره به روابط اقتصادی و تفاهم‌نامه موجود بین دو کشور بر توسعه همکاری‌ها در زمینه صنایع غذایی، دارو، سلامت، زیست محیطی، سموم و کود، کشت های گلخانه‌ای و … تاکید کرد.

سفیر جدید بلژیک در ایران نیز ضمن تاکید بر روابط پایدار و خوب دو کشور بر همکاری در زمینه‌های بندری، فناوری، دانش‌بنیان، بیو فارمینگ، شیمیایی، پزشکی و نظایر که از جمله موضوعات مورد علاقه طرفین است، اشاره کرد.

جیان مارکو ریتزو همچنین به دیگر ظرفیت‌های موجود در همکاری بین دو کشور در حوزه‌های ماشین‌آلات، فرش ماشینی در منطقه فلاندر، حوزه‌های تجهیزات پزشکی، دارو و مکمل‌‎های غذایی، ماشین‌آلات صنعتی، کشاورزی در منطقه والونی و حوزه صنایع غذایی و تولید نان و شیرینی و شکلات در منطقه بروکسل اشاره کرد.

در این نشست رایزن‌‎های اقتصادی مناطق سه گانه فلاندر، والونی و بروکسل به تشریح ظرفیت‌های مناطق یادشده پرداختند.

گفتنی است تجارت بین دو کشور طی سال‌های اخیر غالبا در حوزه‌های صنایع غذایی، نساجی، فرش ماشینی، دارو و تجهیزات پزشکی، لجستیک و بندری بوده است.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!