برنامه ریزی برای عملیاتی کردن توافقات تجاری سفر رئیس جمهوری به قطر/ راه‌اندازی دبیرخانه توسعه فعالیت‌های تجاری در قطر همزمان با برگزاری جام جهانی 2022

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به پیگیری مجدانه و برنامه‌ریزی به منظور عملیاتی ساختن توافقات صورت گرفته در سفر رئیس جمهوری به قطر از تشکیل کمیتۀ پیگیری و تسهیل روند توافقات ایران و قطر خبر داد.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به  پیگیری مجدانه و برنامه‌ریزی به منظور عملیاتی ساختن توافقات صورت گرفته در سفر رئیس جمهوری به قطر از تشکیل کمیتۀ پیگیری و تسهیل روند  توافقات ایران و قطر خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، علیرضا پیمان‌پاک با تاکید بر اینکه وزارت صمت و سازمان توسعه تجارت ایران با جدیت  توافقات صورت گرفته در سفر رئیس جمهوری به قطر را پیگیری میکند، اظهار داشت: در همین راستا کمیته‌ای در سازمان توسعه تجارت ایران به منظور پیگیری و تسهیل روند توافقات صورت گرفته، آغاز به کار کرده است.

وی افزود: همچنین نماینده سازمان توسعه تجارت ایران برای پیگیری دستورات رئیس جمهوری و فراهم کردن مقدمات لازم برای پیگیری توافقات در قطر حضور دارد تا توافقات صورت گرفته را تا حصول به نتیجه پیگیری نماید چرا که مهمترین مساله در سفرهای بین المللی مقامات ارشد کشور پیگیری بعد از توافقات برای اجرایی شدن آنها است.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به فعال‌سازی اتاق مشترک بازرگانی ایران و قطر اضافه کرد: تقویت موثر و خروجی‌محور این اتاق به منظور توسعه روابط تجاری با قطر و رسیدن به سطح ۱ میلیارد دلار مبادلات تجاری بین دو کشور با محوریت این اتاق، در دستور کار وزارت صمت قرار دارد.

پیمان‌پاک همچنین از راه‌اندازی دبیرخانه توسعه فعالیت‌های تجاری در قطر همزمان با برگزاری جام جهانی 2022 در این کشور خبر داد و بیان داشت: این کمیته به منظور بررسی و شناسایی ظرفیت‌های مشارکت در فرصت‌های تجاری ایجاد شده در زمان برگزاری جام‌جهانی در قطر تشکیل شده است.

وی  در پایان به برخی چالش‌های باقی مانده از پروژه‌های قبلی در روابط تجاری با قطراشاره کرد و  گفت: سازمان توسعه تجارت ایران مشکلات و موانع پروژه‌های تجاری با قطر را احصا کرده و در راستای دستور مستقیم رئیس جمهوری، به منظور احیای توافقات قبلی و رفع چالش‌ها، پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!