برگزاری دو نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اربیل و موصل عراق

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

دو نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق با هدف توسعه صادرات محصولات و خدمات فنی و مهندسی در شهرهای اربیل و موصل برگزار می شود.

دو نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق با هدف توسعه صادرات محصولات و خدمات فنی و مهندسی در شهرهای اربیل و موصل برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، بر اساس برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران در سال ۱۴۰۰ در زمینه توسعه صادرات محصولات و خدمات فنی و مهندسی ایرانی در بازارهای همسایه به ویژه کشور عراق، دو نمایشگاه اختصاصی ایران در شهرهای موصل و اربیل برگزار می شود.

خاطرنشان می سازد، نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران از تاریخ ۹ الی ۱۲ آذر ماه سال ۱۴۰۰ در شهر موصل اقلیم کردستان و همچنین دومین نمایشگاه اختصاصی ایران از تاریخ ۳۰ آذر الی ۴ دی ماه سال ۱۴۰۰ در اربیل اقلیم کردستان با حمایت سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌گردد.

لازم به ذکر است، این دو رویداد  نمایشگاهی با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران، نظارت دفتر عربی آفریقایی این سازمان، با هماهنگی ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران و عراق و همکاری  کنسولگری  ایران در اربیل و موصل برگزار خواهد شد.

گفتنی است، علاقمندان به حضور در این دو نمایشگاه می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام از طریق پرتال سازمان توسعه تجارت به راه‌های تماس با شرکت مجری این نمایشگاه و یا میز عراق در دفتر عربی و آفریقایی دسترسی پیدا کنند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!