برگزاری نشست هم اندیشی صادرکنندگان در آستانه روز ملی صادرات

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

نشست هم اندیشی روسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و جمعی از صادرکنندگان در آستانه روز ملی صادرات و همچنین آئین افتتاح مجازی اکسپو ۲۰۲۰ با حضور وزیر صمت و معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌شود.

نشست هم اندیشی روسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و جمعی از صادرکنندگان در آستانه روز ملی صادرات و همچنین آئین افتتاح مجازی اکسپو ۲۰۲۰ با حضور وزیر صمت و معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، نشست هم اندیشی روسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی و جمعی از صادرکنندگان در آستانه بیست و پنجمین سالروز ملی صادرات و همچنین آئین افتتاح مجازی اکسپو ۲۰۲۰ با حضور فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین پیمان پاک، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، در تاریخ ۱۰ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.
خاطرنشان می‌سازد، در این مراسم  پیمان پاک سیاست های تجارت خارجی کشور در دولت سیزدهم را تشریح خواهد کرد.
گفتنی است، در ادامه این نشست، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و همچنین صادرکنندگان حوزه های مختلف به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

 

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!