تجهیز و ارتقای آزمایشگاه‌های دامپزشکی برای تسهیل صادرات آبزیان

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

در چارچوب پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت ایران با مرکز تجارت بین‌الملل، موضوع ارتقای آزمایشگاه‌های دامپزشکی در دستور کار قرار گرفته است.

در چارچوب پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت ایران با مرکز تجارت بین‌الملل، موضوع ارتقای آزمایشگاه‌های دامپزشکی در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت، پروژه مشترک سازمان توسعه تجارت ایران با مرکز تجارت بین‌الملل از سال ۱۳۹۸آغاز شده و هزینه‌های مربوط به این پروژه از طرف اتحادیه اروپا تامین شده است.
در گذشته به منظور صادرات آبزیان به اتحادیه اروپا ناگزیر نمونه‌های ماهی قزل آلا، میگو و خاویار به آزمایشگاه‌های اروپایی ارسال و مبتنی بر نتیجه آزمایشات آزمایشگاه‌های اروپایی، مجوز صادرات به اتحادیه اروپا دریافت می‌شد.
در حال حاضر رویه‌ای که برای صادرات این سه قلم به اتحادیه اروپا وجود دارد، ارسال نمونه‌ها به کشورهای اروپایی و آزمایشگاه‌های اروپایی است که مستلزم صرف هزینه‌، زمان و دشواری‌های بسیار است.
به منظور حل این مشکل سازمان توسعه تجارت ایران تلاش لازم را برای کمک به سازمان دامپزشکی کشور جهت ارتقای تجهیزات آزمایشگاه مرجع دامپزشکی به عمل آورد.
 بر اساس این اقدامات، تجهیزات لازم برای این امر شناسایی شده و قرار است در چارچوب پروژه سازمان توسعه تجارت با مرکز تجارت بین‌الملل این تجهیزات خریداری و تحویل سازمان دامپزشکی شود.
گفتنی است همزمان با ارتقای تجهیزات آزمایشگاهی آزمایشگاه مرجع سازمان دامپزشکی، آموزش پرسنل برای آشنایی با آموزش‌های مربوطه و معیارهایی که باید بر اساس آن تست‌ها انجام شود، مدتی است آغاز شده و امید است با ورود تجهیزات لازم پرسنل توانمند دامپزشکی کشورمان بتوانند بدون نیاز به ارسال نمونه‌ها به اروپا و صرف هزینه‌های زیاد برای این موضوع آزمون‌ها را در داخل کشور انجام دهند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!