تشکیل میز لجستیک صادراتی

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از تشکیل میز لجستیک صادراتی در آینده نزدیک خبر داد.

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران از تشکیل میز لجستیک صادراتی در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، احسان قمری با بیان این خبر گفت: سازمان توسعه تجارت ایران ضمن احصای مشکلات صادرکنندگان در حوزه‌های مختلف لجستیک و حمل و نقل صادراتی، راهکارهای کارشناسی را با همکاری سایر دستگاه‌ها استخراج و در قالب میز لجستیک نسبت به پیگیری اجرایی شدن راهکارها اقدام خواهد کرد.

وی رفع مشکلات پیش روی صادرات غیرنفتی در حوزه حمل و نقل، زیرساخت و لجستیک صادراتی را نیازمند هماهنگی کلیه دستگاه‌های متولی دانست و افزود:  وزارت راه و شهرسازی بیشترین نقش را در این خصوص داشته و سایر دستگاه‌ها از جمله وزارت کشور، وزارت صنعت، معدن و تجارت و گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز باید در این مسیر همکاری ها و هماهنگی های لازم را داشته باشند.

مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران، لجستیک صادراتی را در برگیرندۀ طیف وسیعی از فعالیت‌ها در حوزه تجارت خارجی دانست که بخشی از آنها از وظایف حاکمیتی بوده و بخشی در اختیار بخش خصوصی است.

قمری با اشاره به ضرورت توسعه و تجهیز زیرساخت‌های تجاری از جمله خطوط مواصلاتی، پایانه‌های صادراتی، سردخانه‌ها، انبارها، مراکز سورتینگ، وسایط نقلیه حمل و نقل کالاهای صادراتی، اضافه کرد: در سایه همدلی و معاضدت قسمت های مختلف، بخش بزرگی از مشکلات پیش رو رفع خواهد شد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!