توسعه صادرات، نیازمند همکاری جمعی/ریل‌گذاری توسعه صادرات

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه پنجاه و سومین نشست کمیته اقدام ارزی، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سازمان توسعه تجارت ایران در صد روز آغازین دولت سیزدهم، ریل‌گذاری توسعه صادرات را اقدامی شایسته دانست که نیازمند همکاری و همیاری کلیه دستگاه‌‎ها با سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی تجارت خارجی کشور است.

مدیرکل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در حاشیه پنجاه و سومین نشست کمیته اقدام ارزی، با اشاره به اقدامات انجام شده توسط سازمان توسعه تجارت ایران در صد روز آغازین دولت سیزدهم، ریل‌گذاری توسعه صادرات را اقدامی شایسته دانست که نیازمند همکاری و همیاری کلیه دستگاه‌‎ها با سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی تجارت خارجی کشور است.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، احسان قمری اتکا به منابع غیرنفتی از جمله صادرات را از سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دانست و با اشاره به سیاست‌های فوق‌الذکر و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، از همه دستگاه‌ها خواست سازمان توسعه تجارت ایران را در انجام این مهم یاری کنند.
وی اقدامات سازمان توسعه تجارت ایران در صد روز آغازین دولت سیزدهم را در بخش‌های مختلف از جمله سیاست‌گذاری لجستیک تجاری و موضوعات ارزی تقسیم کرد و از اجرایی شدن فاز اول لجستیک تجاری با برقراری خطوط منظم دریایی در حوزه دریای خزر و فراهم کردن مقدمات تجهیز حمل و نقل دریایی در دریای خزر به کشتی‌های کامیون بر خبر داد و از کلیه صادرکنندگان درخواست کرد از امکانات فراهم شده با هدف تسهیل و توسعه صادرات غیر نفتی، استفاده بهینه کنند.
مدیر کل دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران، افزود: برقراری خطوط منظم دریایی با دو هدف امکان برنامه‌ریزی مناسب صادرکنندگان جهت حمل به موقع کالاهای صادراتی و همچنین کاهش هزینه‌های حمل و نقل صادراتی با توجه به یارانه‌های پرداختی سازمان توسعه تجارت ایران بوده و استفاده صادرکنندگان از سفرهای دریایی این خطوط، مشمول کاهش حداقل ۲٠ درصدی هزینه‌های حمل و نقل صادراتی بوده که این مساله قدرت رقابت‌پذیری کالاهای ایرانی در بازارهای هدف را بهبود خواهد بخشید.
دبیر کمیته اقدام ارزی در پایان، رویکرد سازمان توسعه تجارت ایران در حوزه ایفای تعهدات ارزی را رویکردی جامع و تسهیلگر دانست و انجام این مهم را نیازمند مساعدت کلیه بخش‌ها از جمله بانک مرکزی، گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی و… دانست و ادامه داد: لازم است با نگاه کلان و نه بخشی به مقوله صادرات، موانع و مشکلات پیش روی صادرکنندگان را رفع کرد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!