حضور سفیر ایران در روسیه و در حاشیه اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا؛ برگزاری نشست B2B تجار ایران و روسیه /توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی ایران و روسیه

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

سفیر ایران در روسیه در جلسه B2B تجار ایران و روسیه که در حاشیه اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا در تهران برگزار شد، بر گسترش روابط اقتصادی بر اساس تاکید مقامات عالی دو کشور تاکید کرد.

سفیر ایران در روسیه در جلسه B2B تجار ایران و روسیه که در حاشیه اولین نمایشگاه تخصصی اوراسیا در تهران برگزار شد، بر گسترش روابط اقتصادی بر اساس تاکید مقامات عالی دو کشور تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، در این نشست کاظم جلالی با اشاره به روابط رو به توسعه دو کشور اظهار داشت: پیام مشخص این رویداد بزرگ  این است که در سخت‌ترین شرایط از جمله پاندمی کرونا، اراده ای قوی در راستای توسعه روابط با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا وجود دارد.
وی با اشاره به لزوم تقویت ابعاد مختلف روابط اقتصادی و فرهنگی با روسیه افزود: در نامه رهبر معظم انقلاب به رئیس‌جمهور روسیه نیز بر توسعه همکاری‌های اقتصادی دو کشور تاکید شده و متقابلا رئیس جمهور روسیه نیز بر این موضوع تاکید دارد.
جلالی با بیان اینکه توسعه روابط اقتصادی به مقدماتی از جمله توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی و لجستیکی نیاز دارد، ادامه داد: الزامات توسعه روابط اقتصادی از جمله حمل و نقل ریلی و جاده‌ای و دریایی باید فراهم شود و ارتباط اقتصادی برای تجار صرفه اقتصادی داشته باشد.
سفیر ایران در روسیه اضافه کرد: از دیگر نکات مهم، بحث شناخت طرفین از ظرفیت‌های یکدیگر است که برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها به آشنایی و شناخت کامل تجار دو کشور کمک خواهد کرد.
در ادامه این نشست، فرهاد پرند، دبیر میز روسیه و رایزن سابق بازرگانی ایران در این کشور نبه پرسش‌های فعالان اقتصادی دو کشور پاسخ داد.
خاطرنشان می‌سازد، نشست B2B روسیه و ایران با حضور کاظم جلالی، سفیر ایران در روسیه، فرهاد پرند، رایزن سابق ایران در روسیه و دبیر میز روسیه و شرکت‌های حاضر در نمایشگاه اوراسیا برگزار شد.

گفتنی است، همچنین در پایان، تجار دو کشور به تبادل نظر و ارائه توانمندی‌ها و برنامه‌های خود پرداختند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!