در حاشیه نخستین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران؛ نشست پرسش و پاسخ با محوریت موافقت‌نامه موقت تجارت آزاد با اوراسیا برگزار شد

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نشست پرسش و پاسخ در خصوص موضوعات مرتبط با موافقت‌نامه موقت تجارت آزاد با اتحادیه اقتصادی اوراسیا در حاشیه برگزاری نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران خبر داد.

مدیرکل دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری نشست پرسش و پاسخ در خصوص موضوعات مرتبط با موافقت‌نامه موقت تجارت آزاد با اتحادیه اقتصادی اوراسیا در حاشیه برگزاری نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا کریم‌زاده با بیان این خبر گفت: در این نشست به موضوعاتی از جمله شروع مذاکرات بین ایران و اوراسیا برای ارتقای موافقت‌نامه موقت تجارت ترجیحی با اوراسیا به موافقت‌نامه تجارت آزاد، ایجاد کارگروه ملی همکاری گمرکی و کمیته پایش در گمرک ایران و ضرورت ایجاد شبکه حمل و نقل و ترانزیت بین کشورها، هماهنگی بین کشورها برای موضوعات مرتبط با گواهی مبدأ و همکاری در زمینه  تعاملات مالی تاکید شد.
وی افزود: این نشست با حضور میرهادی سیدی، مشاور امور بین‌الملل و توافق‌نامه‌های تجاری سازمان توسعه تجارت ایران، کاظم جلالی، سفیر ایران در روسیه، عبیدانف، رئیس شورای تجاری روسیه، حسین کاخکی، مدیرکل دفتر هماهنگی‌های بین‌الملل گمرک ایران، امین ترفع، مدیرکل تجاری‌سازی و تشکل‌های وزارت راه و شهرسازی و تجار و  بازرگانان برگزار شد.
در ادامه پرسش‌هایی از سوی حاضران جلسه طرح شد که از سوی اعضای پنل پاسخ داده شد.
گفتنی است، در این نشست سپیده اکبرپور، معاون دفتر اروپا و امریکا و رحمت‌اله خرمالی، رئیس اداره آسیای مرکزی سازمان توسعه تجارت ایران حضور داشتند و در پایان نیزجلسه پرسش و پاسخ مطرح شد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!