در راستای توسعه زیرساخت‌های تجاری بین ایران و ارمنستان؛ هیات بلندپایه ارمنی به تهران سفر می‌کند

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در ایروان از سفر معاون وزیر اقتصاد و معاون وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های جمهوری ارمنستان به تهران به منظور پیگیری یادداشت تفاهم امضا شده میان وزارت راه و شهرسازی کشورمان و وزارت اقتصاد جمهوری ارمنستان خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، اکبر گداری با بیان این خبر اظهار داشت: واروس سیمونیان، معاون وزیر اقتصاد و آرمن سیمونیان، معاون وزیر مدیریت منطقه‌ای و زیرساخت‌های جمهوری ارمنستان به منظور پیگیری تفاهم‌نامه‌ای که 3 خردادماه سال جاری میان وزارت راه و شهرسازی ایران و وزارت اقتصاد جمهوری ارمنستان منعقد شد به تهران سفر می‌کنند.

وی افزود:  بررسی وضعیت ترانزیت و روان‌سازی حمل و نقل ترکیبی از ایران به ارمنستان و اتخاذ راهکارهای تسهیل تردد و ترانزیت بین دو کشور از طریق تکمیل زیربناها و کاهش عوارض جاده‌ای و رفع موانع، بررسی پروژه‌های زیربنایی ارمنستان به ویژه بزرگراه شمالی، جنوبی و راه‌آهن و امکان مشارکت در سرمایه‌گذاری و اجرای آن‌ها توسط شرکت‌های توانمند ایرانی، بررسی شبکه مسیرهای جاده‌ای و ریلی ارمنستان در اتصال به شبکه ریلی ایران از طریق نخجوان و سایر مسیرها، مشارکت در پروژه‌های زیربنایی ارمنستان و بازسازی راه‌های مواصلاتی و جاده‌ای، بررسی وضعیت پروازها و توسعه همکاری‌های هوانوردی دو کشور از موارد مهم یادداشت تفاهم مذکور است.

گداری گفت: بررسی امکان حضور شرکت‌های ایرانی در منطقه آزاد مغری، بررسی مشکلات موجود در صادرات جوجه یک روزه از ایران به ارمنستان، تهاتر و بررسی موضوعات مربوط به تبادل اطلاعات، اسناد گمرکی و گواهی مبدا نیز از دیگر مواردی است که در این سفر در دستور کار قرار دارد.

خاطرنشان می‌سازد، این سفر روز یکشنبه مورخ 6 تیرماه و به منظور پیگیری تفاهم‌نامه‌ای که 3 خردادماه سال جاری میان وزارت راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و وزارت اقتصاد جمهوری ارمنستان منعقد شد، صورت می‌گیرد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!