در نشست اعضای ایرانی کارگروه صنعتی، معدنی و تجاری ایران و ارمنستان مطرح شد: ضرورت استفاده حداکثری از فرصت‌های رشد جهشی صادرات به ارمنستان/افزایش ۵۶ درصدی ایران به ارمنستان در ۴ ماهه نخست ۲۰۲۱

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

سرپرست دفتر اروپا و آمریکای سازمان توسعه تجارت ایران در نشست اعضای ایرانی کارگروه مشترک صنعتی، معدنی و تجاری ایران و ارمنستان با اشاره به رشد جهشی صادرات ایران به ارمنستان گفت: صادرات ایران به ارمنستان در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی ۱۱۴ میلون دلار برآورد شد که نشان‌دهنده رشد ۵۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا کریم‌زاده، استفاده حداکثری از فرصت اجرای موافقت‌نامه تجارت ترجیحی فی‌مابین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا را ضروری دانست و از تمدید شش ماهه برخی محدودیت‌های وارداتی توسط دولت این کشورخبر داد.
وی با اشاره به پیشینه تاریخی و فرهنگی مشترک ایران و ارمنستان و روابط گرم سیاسی دو کشور، همچنین نقش و جایگاه بخش خصوصی و اهمیت عملکرد اتاق‌های بازرگانی مشترک، بر لزوم  تلاش بیش از پیش در مسیر تحقق هدف توسعه تجارت با همسایگان و به خصوص ارمنستان تآکید کرد.
سرپرست دفتر اروپا و آمریکا در ادامه آمادگی سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی توسعه صادرات کشور، برای پیگیری جدی موضوعاتی چون رفع موانع تعرفه‌‎ای و غیرتعرفه‌ای با اتحادیه اوراسیا و کشور ارمنستان، با همفکری و همراهی اتاق‌‎های بازرگانی و تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط را اعلام کرد.
یادآور می‌شود، نشست اعضای ایرانی کارگروه مشترک صنعتی، معدنی و تجاری ایران و ارمنستان، به ریاست سرپرست اروپا و آمریکا و با حضور نمایندگان اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی مشترک ایران وارمنستان، وزارت نیرو، صندوق ضمانت صادرات، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شرکت بازرگانی دولتی ایران، در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.
گفتنی است، در این نشست نمایندگان سازمان‌ها، دستگاه‌ها و نهادهای حاضر به طرح دغدغه‌ها و پیشنهادات خود در زمینه تجارت دوجانبه با ارمنستان پرداختند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!