زادبوم در مراسم تقدیر از فعالیت‌های پژوهشی همکاران سازمان توسعه تجارت ایران تاکید کرد؛ ضرورت نهادینه کردن فرهنگ پژوهش و تحقیق

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اهمیت پژوهش و ضرورت نهادینه کردن فرهنگ پژوهش و تحقیق گفت: الگوسازی و فرهنگ‌سازی در این زمینه در سازمان توسعه‌ای مانند سازمان توسعه تجارت به عنوان مغز متفکر تجارت خارجی بسیار با اهمیت است.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، حمید زادبوم در مراسم قدردانی از فعالیت‌های پژوهشی صورت گرفته از سوی کارکنان در این سازمان با تاکید بر اهمیت افزایش دانش کارکنان گفت: ضروری است در آینده رایزنان بازرگانی نیز تجربیات خود را در قالب کار تحقیقی پژوهشی از محل ماموریت به جامعه تجاری کشور منتقل کند.
وی با اشاره به اراده موجود در این زمینه و کارهای ارزنده‌ای که شکل گرفته، بر ضرورت ارائه محتوای تولیدشده در سازمان توسعه تجارت ایران تاکید کرد و گفت: محتواهای تولیدشده می‌تواند راهگشای بسیار موثری برای حوزه تجارت خارجی کشور باشد.
گفتنی است در راستای ترویج فرهنگ تحقیق و پژوهش و به منظور قدردانی از زحمات کارکنانی که به فعالیت‌های پژوهشی پرداخته‌اند و همچنین ترغیب و تشویق سایر کارکنان برای ورود به این حوزه، طی جلسه‌ای از فعالیت‌‎های پژوهشی تعدادی از همکاران با اهداء لوح تقدیر شد.
مهرداد سیادت‌نسبت نویسنده کتاب «راهنمای ورود به بازار آفریقای جنوبی» و مترجم کتاب «راهنمای دیپلماسی تجاری»، محسن رضایی‌پور، نویسنده کتاب‌های «صادرات و سرمایه‌گذاری در ویتنام» و «صادرات و سرمایه‌گذاری در اتحادیه آسه آن»، مهدی نجات‌نیا نویسنده کتاب «سایه روشن‌های بازار عراق»، میثم مهرمتین نویسنده کتاب «اصلاحات در چین»، میرابوطالب بدری مترجم کتاب «راهنمای کنسرسیوم‌های صادراتی» از جمله همکاران سازمان توسعه تجارت ایران بودند که در این جلسه مورد تقدیر قرار گرفتند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!