صادرات ۲۶ میلیون دلاری کالا از استان مازندران به عراق

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طی سه ماهه نخست سالجاری بیش از۲۶میلیون دلار کالا از مازندران به کشور عراق صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: طی سه ماهه نخست سالجاری بیش از۲۶میلیون دلار کالا از مازندران به کشور عراق صادر شده است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان توسعه تجارت ایران به نقل از شاتا، حسینقلی قوانلو با اعلام این خبر افزود:از ابتدای فروردین تا پایان خرداد بیش از۲۶میلیون دلار کالا از استان مازندران به کشور عراق صادر شده است.

وی بیان کرد: همچنین بیش از۶میلیون دلار کالا به روسیه و سه میلیون دلار کالا نیز به قزاقستان صادر شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ادامه داد از دیگر کشورهایی که طی این مدت از استان مازندران به آنها کالا صادر شده است می توان به قزاقستان، رومانی، هند، امارات، آذربایجان و افغانستان اشاره کرد.

قوانلو خاطر نشان کرد: ارزش صادرات انجام شده از مازندران به کشورهای هدف در طی سه ماه نخست سالجاری بالغ بر۵۴میلیون دلار بوده است.

وی در پایان یادآور شد: ارزش صادرات کالا طی سه ماه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه قبل۲۹درصد رشد داشته است.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!