عزم جدی سازمان توسعه تجارت ایران در رفع مشکلات حوزه حمل و نقل دریایی کالاهای صادراتی

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از عزم جدی و پیگیری مجدانه سازمان توسعه تجارت در مرتفع کردن مشکلات حوزه حمل و نقل دریایی کالاهای صادراتی خبر داد.

معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران از عزم جدی و پیگیری مجدانه سازمان توسعه تجارت در مرتفع کردن مشکلات حوزه حمل و نقل دریایی کالاهای صادراتی خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران علیرضا پیمان‌پاک در حاشیه جلسه‌ای که با هدف ارائه خدمات شرکت‌های کشتیرانی تابعه ج. ا. ایران برگزار شد، از پیگیری مجدانه سازمان توسعه تجارت ایران در مرتفع کردن مشکلات حوزه حمل و نقل دریایی کالاهای صادراتی خبر داد.
پیمان‌‍‌پاک افزود: از ابتدای دولت سیزدهم، جلسات و هماهنگی‌های متعددی با جامعه صادرکنندگان، سازمان‌های متولی حمل و نقل و شرکت کشتیرانی ج. ا. ایران برگزار شده و ضمن رصد و استخراج مشکلات این بخش، نسبت به ارائه راهکارهای کاربردی و همچنین پیگیری توسعه حمل و نقل صادراتی دریایی کشور اقدام شده است.
رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران افزود: لازم است مشکلات و تنگناها به صورت منطقه‌ای مورد بررسی قرار گرفته و با توجه به تفاوت ساختار حمل و نقل صادراتی در جنوب و شمال کشور، ضمن تلاش برای تقویت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان ناوگان ملی کشور، از توانمندی‌های بخش خصوصی نیز استفاده بهینه به عمل آورد.
پیمان پاک یادآور شد: در آینده نزدیک جلسات رو در رو میان صادرکنندگان و شرکت‌های کشتیرانی به تفکیک برگزار شده و تصمیمات متخذه در هر جلسه مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران تصمیم‌گیری بدون استفاده از نظرات ذی‌نفعان حمل و نقل را مردود دانست و گفت: در صورتی که جامعه صادرکنندگان نیازهای خود را به صورت کارشناسی ارائه کنند، مجموعه‌های حمل و نقل قادر خواهند بود نسبت به تبدیل توانمندی‌های بالقوه به بالفعل و استفاده کامل از ناوگان حمل و نقل در اختیار اقدام کنند.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در ادامه برقراری خطوط منظم دریایی در حوزه دریای خزر با نرخ‌های حمل و نقل ترجیحی، پیگیری خرید یا اجاره کشتی‌های رو رو یا کامیون‌بر و همچنین تلاش در جهت اطلاع‌رسانی خدمات شرکت‌های کشتیرانی با هدف استفاده از فرصت ایجاد شده در حوزه حمل و نقل صادراتی را از جمله اقدامات سازمان توسعه تجارت ایران در طول دو ماه اخیر دانست و گفت: حمایت و پشتیبانی از لجستیک صادراتی نیازمند همگرایی و همفکری کلیه بخش‌های خصوصی و دولتی بوده و سازمان توسعه تجارت ایران نیز در این مسیر حرکت خواهد کرد.
گفتنی است این جلسه با هدف ارائه خدمات شرکت‌های کشتیرانی ج. ا. ایران و با حضور ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران، نمایندگان گمرک ج. ا. ایران، سازمان بنادر و دریانوردی، شرکت‌های کشتیرانی تابعه ج. ا. ایران و تعدادی از صادرکنندگان و اتحادیه‌های صادراتی برگزار شد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!