عزم دولت برای توسعه روابط با کشورهای همسایه/ پیشبرد پروژه‌های تجاری و صنعتی ایران و آذربایجان/ پیگیری جدی برای به نتیجه رسیدن موافقت‌نامه تجارت ترجیحی

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر ج. ا. ایران در ج. آذربایجان بر عزم جدی دولت و تاکیدات ریاست جمهوری برای توسعه روابط با کشورهای همسایه از جمله کشور آذربایجان و لزوم اثربخشی اقدامات صورت گرفته تاکید کرد

معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با سفیر ج. ا. ایران در ج. آذربایجان بر عزم جدی دولت و تاکیدات ریاست جمهوری برای توسعه روابط با کشورهای همسایه از جمله کشور آذربایجان و لزوم اثربخشی اقدامات صورت گرفته تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، علیرضا پیمان‌پاک در دیدار آنلاین با سیدعباس موسوی، سفیر ج. ا. ایران در باکو گفت: در این راستا روند همکاری‌ها با کشورهای همسایه به پروژه‌های متعدد تقسیم‌بندی خواهد شد تا ضمن اثربخشی بیشتر قابل پایش باشد.
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران ادامه داد: پروژه‌هایی مانند تنوع‌بخشی به خودروهای ایرانی تولیدی در کشور آذربایجان، داروسازی، تراکتورسازی، راه‌اندازی مرکز تجاری و به نتیجه رساندن موافقت‌نامه تجارت ترجیحی، صادرات دانش فنی و خدمات فنی و مهندسی وتوسعه همکاری‌های نمایشگاهی از مهمترین مواردی است که با اجرای آنها سطح روابط دو جانبه فی‌مابین دو کشور به نحو مطلوبی توسعه خواهد یافت.
در ادامه سیدعباس موسوی، سفیر ج. ا. ایران در باکو نیز با اشاره به پروژه‌های ملی فی‌مابین دو کشور مانند سنکرون کردن برق، ساخت سد، نیروگاه و پروژه‌های ریلی و ساخت پل‎های عبوری بین دو کشور بر اهمیت کشور آذربایجان و حسن همجواری دو کشور تاکید کرد.
موسوی با اشاره به دیدار تاریخی روسای جمهور دو کشور و اراده سیاسی موجود، روابط دو کشور را رو به جلو و در حال توسعه و در مطلوب‌ترین شرایط ممکن دانست.
سفیر ج. ا. ایران در باکو ضمن اشاره به برنامه‌ریزی به عمل آمده جهت برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی بین دو کشور بر پیگیری جدی و به نتیجه رسیدن موافقت‌نامه تجارت ترجیحی، همکاری‌های نمایشگاهی و پیشبرد پروژه‌های تجاری و صنعتی بین دو کشور تاکید کردند.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!