مقایسه صادرات با مسابقات بین المللی

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

اگر یادتون باشه، چند وقت پیش یک پست گذاشتیم و موضوع صادرات را با مسابقات بین المللی ورزشی مقایسه کرده بودیم.
اولا این پیروزی رو به همه تبریک می گیم، خیلی خوبه در خصوص علل این پیروزی و علل شکست ها صحبت کنیم.
مسابقات بین المللی یعنی جایی که همه اونهایی که حداقل چهار سال تمرین کردند، حضور دارند، طبیعی است که در این میان حتما تیم هایی که تمرین خوبی نداشتند، حضور نخواهند داشت، یعنی این صحنه ها جایی برای تیم هایی که شانسی بالا اومده باشند نیست.
نکته دوم، اینکه نقش مربی در هدایت این تیم ها به سمت این مسابقات خیلی مهمه، حتما با یک مربی ضعیف نمیشه، نتایج خوب به دست آورد.
نکته سوم اینکه تمرینات و داشتن مربی خوب نیازمند سرمایه گذاری بلند مدت است و البته اگر میلیون ها دلار را یک هفته قبل از تمرینات  به تیم تزریق کنند هیچ اتفاقی نمی افته.
رسیدن به پیروزی در مسابقات بین المللی نیازمند تمرین در بلند مدت، مربی خوب و سرمایه گذاری صحیح است.
در صادرات هم موضوع همینه، باید خیلی خوب تمرین کنی، حریفان (رقبا) رو خوب بشناسی و راجع بهشون مطالعه کنی (مطالعه بازار)، مربی خوب انتخاب کنی و با مربی قدم به قدم پیش بری.
البته این دو موضوع نیازمند سرمایه گذاری است و اگر همه اینها رو داشته باشی ولی سرمایه هم در اختیار نداشته باشی، باز هم صد در صد می بازی.
محیط بین الملل باهات شوخی نداره، خیلی بیرحمانه حذف میشی، حتی با یک اشتباه کوچک، آره حتی با یک اشتباه کوچک.
محیط بین الملل جای شوخی کردن نیست، همه با تمام توان می آن، هدفشان فروش است، فروش، اگر وارد این راه شدی، باید بری جلو، محکم، کم نیار، گاهی فقط یک قدم دیگه برداری به نتیجه می رسی، نباید خسته بشی، عقب بکشی، رقیب منتظر نشسته تا جایگزین تو بشه
از دورترین نقاط عالم، می آن زیر گوش ما در همسایگی ما با قیمت های بالاتر می فروشند، چرا؟ چون ….

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!