نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو در شصت و هشتمین نشست شورای توسعه و تجارت آنکتاد: اعمال تحریم‌ها در شرایط اضطراری بهداشتی به مثابه نسل‌کشی است

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو در سخنرانی خود در شصت و هشتمین نشست شورای توسعه و تجارت ملل متحد(آنکتاد)، با طرح موضوع شیوع کرونا و آثار اقتصادی آن، به آثار و تبعات اقتصادی – اجتماعی اقدامات قهرآمیز یکجانبه بر کشورهای جنوب اشاره کرد و‌ گفت: اعمال تحریم‌ها در شرایط اضطراری بهداشتی فعلی به مثابه نسل‌کشی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، اسماعیل بقایی، این نشست را هم از جهت آن که مقدمه پانزدهمین کنفرانس آنکتاد تلقی می‌شود و هم به لحاظ این که در بحبوحه شیوع جهانی کرونا برگزار می‌شود، حائز اهمیت دانست.

وی در ادامه با طرح اهمیت همبستگی عملی در مواجهه با همه‌گیری کرونا، به آثار و تبعات اقتصادی –اجتماعی اقدامات قهرآمیز یکجانبه بر کشورهای جنوب اشاره و تأکید کرد: اعمال تحریم‌ها به ویژه در دوره ای که این وضعیت بهداشتی اضطراری، حوزه سلامت و اقتصاد کشورها را تحت فشار بی‌سابقه قرار داده است، به مثابه نسل‌کشی است.

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو ادامه داد: علاوه بر کشورهای وضع‌کننده تحریم، کشورهایی که به هر نحوی در اجرای این تحریم‌ها همکاری می‌کنند نیز باید نسبت به عواقب سیاست‌های خود پاسخگو باشند.

بقایی همچنین با تشریح اقدامات کشورمان در مدیریت تبعات و آثار شیوع کرونا بر حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی و بهداشتی گفت: به رغم همه فشارها و تنگناهای وارده به دلیل تحریم‌های غیرقانونی، جمهوری اسلامی ایران تدابیر گسترد‌ه‌ای برای مقابله با شیوع کرونا و مداوای بیماران و همچنین واکسیناسیون عمومی انجام داده و همزمان نسبت به تحقیق و توسعه واکسن بومی اقدام کرده است

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!