همایش فرصت‌های صادراتی ایران به استان‌های جنوبی عراق برگزار می‌شود

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری همایش فرصت‌های صادراتی ایران به استان‌های جنوبی عراق خبر داد.

مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری همایش فرصت‌های صادراتی ایران به استان‌های جنوبی عراق خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن با بیان این خبر گفت: این همایش با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری و نظارت دفتر عربی- آفریقایی با حضور مسئولان دولتی دو کشور و شرکت‌های ایرانی و عراقی از استان‌های جنوبی این کشور( بصره، میسان(العماره) و استان ذی قار(ناصریه)) ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ در محل سازمان توسعه تجارت ایران برگزار خواهد شد.

 

پیلتن افزود: مقرر است در این همایش ضمن معرفی فرصت‌های صادراتی ایران به استان‌های جنوبی عراق، مذاکرات دوجانبه میان فعالان تجاری دو کشور صورت پذیرد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!