دبیر میز چین سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری دومین وبینار تخصصی بررسی فرصت‌های تجاری با کشور چین خبر داد.

دبیر میز چین سازمان توسعه تجارت ایران از برگزاری دومین وبینار تخصصی بررسی فرصت‌های تجاری با کشور چین خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، محسن رضایی‌پور گفت: این وبینار که به صورت ماهانه با همراهی دفتر آسیا و اقیانوسیه سازمان توسعه تجارت و اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود، با استقبال خوبی روبرو بوده، سعی دارد پاسخگوی تجار اصفهانی در حوزه‌های مختلف از جمله دارو و تجهیزات پزشکی، خدمات فنی و مهندسی – محصولات دانش‌بنیان، سنگ‌های قیمتی، کیف و کفش و سایر بخش‌های فعالیت اقتصادی باشد.
وی افزود: با توجه به استقبال تجار، توافق شد از ماه آتی این نشست های مجازی  علاوه بر چین، کشورهای جنوب شرق آسیا و به ویژه ویتنام را نیز شامل شود.
دبیر میز چین ادامه داد: سازمان توسعه تجارت ایران با برگزاری نشست‌های معرفی بازار، ضمن کسب نظر شرکت‌ها و فعالان اقتصادی، در راستای تقویت آنها اقدام میکند، همچنین برنامه‌های متعدد برای افزایش دانش شرکت‌های ایرانی در ارتباط با بازارهای خارجی در سال جاری انجام شده و ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، علاقمندان می‌توانند با مراجعه به پورتال سازمان توسعه تجارت ایران با برنامه‌های آموزشی سال جاری آشنا شوند و در صورت تمایل برای شرکت در دوره‌ها ثبت‌نام کنند.
خاطرنشان می‌یازد، وبینار تخصصی آشنایی با بازار چین با حضور رایزن بازرگانی سابق ایران در چین و مدیرکل دفتر آسیا و اقیانوسیه و همچنین دبیر میز چین سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید