پیگیری تجدید تفاهم‌نامه تجاری بین ایران و اقلیم سال 84/تسریع روند برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در کرکوک و اعزام هیات‌های تجاری به اقلیم کردستان

جهت دانلود کاتالوگ دوره مدیریت جامع صادرات اینجا کلیک کنید

مدیر کل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به سفر به اقلیم کردستان عراق از برنامه ریزی برای تجدید تفاهم‌نامه تجاری بین ایران و اقلیم سال 84 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه تجارت ایران، فرزاد پیلتن با اشاره به دعوت از وزیر تجارت و صنعت اقلیم به ج.ا.ایران در این سفر گفت: مقرر شد روند برگزاری نمایشگاه‌های ج.ا.ایران در عراق تقویت و موضوع ترانزیت از عراق به کشورهای سوریه و شمال آفریقا از طریق اقلیم پیگیری شود.
مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت ایران همچنین با تاکید بر پیگیری تجهیز تنها پایانه مرزی مشترک با اربیل ( پیرانشهر ) به ایکس ری گفت: در این سفر قرار شد مواردی همچون استفاده از ظرفیت های میدان جدیر میوه و تربار اربیل، حل اختلافات تجار عراقی با طرف‌های ایرانی از طریق کمیته حل اختلاف اتاق بازرگانی، تسریع در روند برگزاری نمایشگاه اختصاصی ایران در کرکوک، تقویت حضور در نمایشگاه‌های عراق بویژه در اقلیم، برگزاری نمایشگاه اختصاصی ج.ا. ایران در سلیمانیه و استقرار نمایندگان سازمان توسعه تجارت ایران در اربیل و سلیمانیه مورد پیگیری قرار گیرد.
پیلتن در پایان گفت: همچنین مقرر شد اقدامات لازم از جمله پیگیری از معاونت علمی و فن آوری و سازمان  شهرک‌های صنعتی و همچنین شرکت‌های بزرگ تولیدی و صادراتی جهت استفاده از ظرفیت مرکز تجاری ایران در سلیمانیه صورت گیرد.

ثبت‌نام در دوره مدیریت جامع صادرات

اگر به دنبال توسعه مهارت‌های خود در حوزه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی هستید، اکنون بهترین زمان برای اقدام است! ما با افتخار دوره مدیریت جامع صادرات را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین و در بستر اسکای‌روم برگزار می‌شود.

چرا باید در این دوره شرکت کنید؟

برگزاری 56 دوره موفق: با حضور بیش از 800 نفر شرکت‌کننده در دوره‌های قبلی، ما تجربه و تخصص لازم برای ارائه یک دوره کاربردی و مؤثر را داریم.

 مدرس برجسته: دوره توسط دکتر علیرضا شیرمحمدی، یکی از متخصصین برجسته در حوزه صادرات، تدریس می‌شود.

گواهی‌نامه بین‌المللی: پس از اتمام دوره، گواهی‌نامه معتبر از مرکز تجارت بین‌الملل (International Trade Center) دریافت خواهید کرد.

محتوای کاربردی و عملی: با روش‌های عملیاتی و کاربردی که در این دوره ارائه می‌شود، می‌توانید به سرعت مهارت‌های خود را به کار بگیرید و نتایج ملموس ببینید.

فرصت را از دست ندهید!
ثبت‌نام در این دوره نه تنها به شما کمک می‌کند تا با چالش‌های صادرات آشنا شوید، بلکه راهکارهای عملی برای موفقیت در بازارهای بین‌المللی را نیز ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، به لینک زیر مراجعه کنید.

مشاهده جزئیات و ثبت‌نام

به آینده شغلی خود سرمایه‌گذاری کنید و با شرکت در دوره مدیریت جامع صادرات، یک قدم بزرگ به سوی موفقیت بردارید!