سامانه بازاریابی

Made in Iran

مجله Made in Iran 1

سامانه ایران ساخت، به منظور معرفی محصولاتی که ارزیابی آن ها در مرکز دائم صادرات صورت گرفته و آمادگی لازم برای حضور در بازارهای بین المللی را کسب کرده اند راه اندازی شده است. 

این سامانه هم اکنون برای بیش از 5000 شرکت بازرگانی، تولیدی و خدماتی در خارج کشور و همچنین سفارت خانه های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف معرفی شده است.

شرکت هایی که ارزیابی آن ها صورت گرفته باشد و محصولات آن ها مورد تایید مرکز قرار گرفته باشند در این سامانه معرفی می گردند و ارتباط بین آن ها و خریداران خارجی برقرار می گردد.

از دیگر مزایای حضور در سامانه ایران ساخت، انتقال محصولات و همچنین معرفی تولید کنندگان ایرانی در سامانه های خارجی و فروش آنلاین به منظور حضور در سامانه های B2B، B2C و B2G است.

آیا شما هم نیاز به معرفی خود در این سامانه دارید؟

چه کسانی Made in Iran  را می بینند؟ 

روزانه بیش از 4000 نفر از تجار و کارخانجات خارجی از این سامانه بازدید می کنند، شما می توانید در این سامانه بازاریابی حضور داشته باشید و اجازه دهید در بازار هدف دیده شوید.

چه خوش باشد که سر دلبران 

گفته آید در حدیث دیگران 

سامانه Made in Iran اولین و بزرگترین سامانه بازاریابی شرکت های ایرانی در خارج است کشور است. این سامانه از سه بخش مهم شامل: 

1- بخش شرکت های تولیدی 

2- بخش صادرات خدمات 

3- اخبار پیشرفت های شرکت های ایرانی 

تشکیل شده است و به معرفی شرکت های برتر تولیدی و خدماتی در خارج از کشور می پردازد. 

تا کنون موفقیت های زیادی در این سامانه به دست آمده است، که می توان در خصوص صادرات میلیون دلار کالا و خدمات و همچنین انتقال تکنولوژی اشاره نمود. 

بخش جذب سرمایه خارجی سامانه:

در سامانه made in Iran، یک بخش بسیار مهم با عنوان Make in Iran، وجود دارد که به معرفی فرضت های سرمایه گذاری خارجی در ایران می پردازد، شما می توانید فرصت های جذب سرمایه خارجی برای پروژه های خود را در این سامانه معرفی کنید. 

www.made-in-iran.biz

مجله Made in Iran 2

مجله Made in Iran 3

مجله Made in Iran 4

مجله Made in Iran 7