ویژه صادرات میوه و سبزی

چرا باید در دوره تخصصی صادرات میوه وسبزی شرکت کنم؟

 
یکی از چالش های بزرگ تولید کنندگان محصولات تازه ارتباط مستقیم با خریداران خارجی معتبر است، اینکه بتوانند در زمان ارسال محصول قیمت را با مشتری نهایی بسته باشند و امکان تغییر قیمت وجود نداشته باشد. البته در این رابطه تنظیم مدارک به شیوه صحیح از ابتدای انعقاد قرارداد تا مدارک مربوط به محموله ها باید از سوی تولید کنندگان و تامین کنندگان مورد توجه جدی قرار گیرد. رعایت استانداردهای میوه و سبزی که در دنیا موجود است از مهمترین موضوعات صادرات این محصولات است که عمدتا به دلیل فنی بودن این کار تولید کنندگان و یا تامین کنندگان محصولات کشاورزی ترجیح می دهند به جای همکاری با مشتریان معتبر خارجی با افرادی همکاری کنند که مشتری نهایی نبوده و با دریافت کارمزدهای مختلف و نیز بعضا چانه زنی غیر واقعی در خصوص کیفیت محصولات منافع تولید کننده را کاهش دهند.
 
 این موضوع باعث شده است که شیرال بر اساس یک طرح آموزشی تنظیم شده و استفاده از تجربیات دو دهه فعالیت در حوزه صادرات میوه و سبزی اقدام به برگزاری این دوره تخصصی می نماید.
 

آنچه که در این دوره به دست می آورید:

 
1- معرفی مشتریان معتبر و روش انعقاد قرارداد با آنها
2-نحوه قیمت دهی و ارائه فرمت های صحیح قیمت دهی
3-نحوه چانه زنی با خریداران معتبر
4-نحوه تامین محصول
5-استانداردهای میوه و سبزی
6-تنظیم مدارک و عملیات صادرات
7-بازرسی محصول در مقصد
8-دریافت پول با کمترین کارمزد
 
به دلیل کاربردی بودن دوره ظرفیت این دوره محدود است. برای ثبت نام لطفا مشخصات خود را در لینک زیر وارد نمایید، همکاران ما با شما تماس می گیرند و اطلاعات تکمیلی ارائه می گردد.
 

با تشکر-واحد آموزش مرکز دائم صادرات

 
دوره 32 مدیریت جامع صادرات
دوره های ماهانه مدیریت جامع صادرات
دوره های مدیریت جامع صادرات
بازخوردهای دانش پذیران در دوره های قبل

بازخورد دوره سی و سوم 

بازخوردهای دوره سی و چهارم 

بازخوردهای دوره سی و ششم 

بازخوردهای دوره سی و هفتم

دیدگاهتان را بنویسید