رسانه شما در بازارهای هدف

به نام خدا 

تولید کننده عزیز، کارآفرین محترم
با اهداء سلام
همه ما می دانیم که شما مشغول به تولید محصولات هستید، در بسیاری از موارد هم محصولات شما از کیفیت خوبی برخوردار است و اگر خریداران در خارج کشور شما را پیدا کنند حتما از محصولات و قیمت شما استقبال خواهند کرد.

اما این را هم می دانیم که فرصت کافی برای ایجاد ارتباط با خریداران در خارج از کشور را ندارید، فرصت کافی برای معرفی همه توانمندی های خود ندارید و به دنبال راه کار هایی هستید که بتواند ارتباط شما با خریداران در خارج کشور را برقرار کند.
از سوی دیگر شما هم نیاز به اطلاعاتی دارید که بتواند جایگاه کالای شما را در بازارهای هدف مشخص کند،قیمت رقبا را بدانید، هزینه های سر راه را استخراج کنید و اینکه کالای شما با چه هزینه ای به مقصد می رسد.
یکی از ابزارهای ترویجی (Promotional) که توسط مرکز دائم صادرات و سرمایه گذاری در طول مدت چهارسال گذشته طراحی و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است، نشریه ای دیجیتال با نام Made in Iran است که در دو قالب وب سایت (www.Made-In-Iran.biz) و نشریه الکترونیکی با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می گردد.
این مجموعه توانسته است ارتباط مناسبی را با بیش از 4000 خریدار در سطح کشورهای منطقه و همچنین تمام نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در سراسر دنیا برقرار کند و به ابزاری مطمئن برای خریداران خارجی تبدیل شویم. این رسانه در حقیقت یک جایگاه مناسب برای معرفی محصول شما در سطح بین الملل است.
این نشریه یکی از خدمات هشت گانه ای است که این مرکز در اختیار شرکت هایی تولیدی به منظور معرفی توانمندی ها در بازار هدف قرار می دهد. این مجموعه حاوی:
1- تصاویر و توضیحات (به زبان های انگلیسی و روسی، پرتغالی و عربی ) در خصوص محصولات
شرکت هایی است که پس از ارزیابی صادراتی و انعقاد قرارداد با این مرکز همکاری می نمایند.
گروه های زیر مخاطب این پلتفرم هستند:
1- نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج کشور
2- شرکت های مدیریت صادرات در داخل و خارج کشور
3- 4000 نفر از شرکت ها و متقاضیان خارجی که بانک اطلاعات آنها در اختیار این مجموعه می باشد.
برای حضور در این نشریه می توانید نسبت به ثبت نام و ایجاد یک پروفایل در این رسانه اقدام نمایید. مراحل
ایجاد پروفایل اختصاصی برای شما در این ویدئو توضیح داده شده است.